INFOS nr 03-2018

Nowe wydanie  biuletynu InfoS nr 119.  W magazynie znajdziesz znane już kolumny z poprzedniego numeru oraz nowości. W numerze umieszczone zostały informacje dla pracowników z Ukrainy, o ich prawach i pomocy   Własnym słowem Informacje K.Z. InfoS branżowy Dzień z życia – Bo ludzie gadają Zmiana pracy Palce lizać  – Knedle Alojzy P. – Dużo Pracy PAN PLOTEK – Test cz. 5 Zapraszamy do lektury  ::::KLIKNIJ TUTAJ NR 03/2018:::: .

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁYM ARTYKUŁEM

InfoS nr 01/2018

Nowe wydanie  biuletynu InfoS nr 117.  W Infosie nie mogło  zabraknąć znanych kolumn z poprzedniego numeru oraz nowości. W magazynie znajdziesz: Własnym słowem Informacje Zwykły dzień – Styczeń, Luty Czy jesteśmy zwykłym korpo? Porozmawiajmy Czy tylko słoiki nie…. – Kamionek cz 2 Alojzy P. – Szeptem PAN PLOTEK – Test cz. 3 Zapraszamy do lektury  ::::KLIKNIJ TUTAJ NR 01/2018:::: .  

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁYM ARTYKUŁEM

Infos nr 9/2017

Nowe wydanie odświeżonego biuletynu nr 116. Od tego momentu przybiera on formę Magazynu.   Pojawi się także Serwis InfoS, który informować będzie o ważnych informacjach. W Infosie nie mogło  zabraknąć znanych kolumn z poprzedniego numeru oraz nowości. W magazynie znajdziesz: Nie jestem aniołem – Święto Odzyskania Niepodległości Własnym słowem Informacje Zwykły dzień – Listopad Porozmawiajmy – 13 grudnia i co dalej Bo chodzi o to że… – Program lojalnościowy Co nas boli – Ja zawsze będę przy was Czy tylko słoiki nie…. – Kamionek Alojzy P. – Telefon PAN PLOTEK…

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁYM ARTYKUŁEM

Infos nr 8/2017

Nowe wydanie całkiem odświeżonego biuletynu, który w tym wydaniu poświęcony jest wydarzeniu Sekcyjnemu, Nie mogło w nim zabraknąć znanych kolumn. Zapraszamy do lektury  ::::KLIKNIJ TUTAJ NR 08/2017:::: . W numerze  – Alojzy P. – Lizusi Nowy Komiks – PAN PLOTEK – Test cz. 1 Nowy Felieton z cyklu – nie jetem aniołem Felieton z cyklu – co nas boli.  

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁYM ARTYKUŁEM