Archiwum kategorii: ZWIĄZKOWE

36 PIELGRZYMKA LUDZI PRACY

Chciałbym podziękować wszystkim którzy uczestniczyli w Pielgrzymce Ludzi Pracy. Prawie 250 osób z zakładów tworzących naszą sekcję uczestniczyło w 36 Pielgrzymce Ludzi Pracy. Udział swój potwierdziły organizacje z Mars Polska, Frito-Lay, Lotte Wedel, Skawa, Lajkonik, Balhsen, Grana, Polskie Młyny.

Zaszufladkowano do kategorii ZWIĄZKOWE | Możliwość komentowania 36 PIELGRZYMKA LUDZI PRACY została wyłączona

XXVI Kongres Sekretariatu

W dniach 20-22 czerwca w Koszelówce pod Płockiem odbył się XXVI Kongres Krajowego Sekretariatu Przemysłu Spożywczego NSZZ „Solidarność”. Podczas Kongresu wybrano nowe władze na kadencję 2018-2022.

Zaszufladkowano do kategorii ZWIĄZKOWE | Możliwość komentowania XXVI Kongres Sekretariatu została wyłączona

TO JUŻ XXII SPARTAKIADA

W dniach 01 i 02 czerwca 2018 roku na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Ostrów Pieckowski w Gminie Piecki odbyła się XXII Spartakiada sportowa. Rywalizowały ze sobą w konkurencjach sportowych drużyny z Chorwacji, Ukrainy i Polski.

Zaszufladkowano do kategorii ZWIĄZKOWE | Możliwość komentowania TO JUŻ XXII SPARTAKIADA została wyłączona

Dariusz Skorek z Wedla na czele Cukierników

42. delegatów z 20. organizacji związkowych przystąpiło do wyboru Przewodniczącego, nowej Rady Sekcji i Komisji Rewizyjnej oraz delegatów na Kongres Krajowego Sekretariatu Przemysłu Spożywczego. W dniach 26-27.04.2018 roku w Koszelówce, odbyło się sprawozdawczo – wyborcze Walne Zebranie Delegatów Krajowej Sekcji … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii ZWIĄZKOWE | Możliwość komentowania Dariusz Skorek z Wedla na czele Cukierników została wyłączona